Služby

Bez vzájomnej dôvery, úprimnej komunikácie a úzkej spolupráce nemôžeme pre vás pracovať na 100%. Ste na nás pripravení?

Špecializácia a skúsenosti

Nie sme fullservisová agentúra.

Špecializujeme sa na prehľadný a užívateľsky prívetivý návrh webu, kreatívny, čistý a zároveň použiteľný webdesign, návrh silnej, ľahko zapamätateľnej a rozpoznateľnej korporátnej identity a tiež na tvorbu úderného a svetovo či miestne dobre uplatniteľného názvu značky alebo produktu.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore a práci na vlastných komplexných projektoch sme si vytvorili team šikovných externých dodávateľov, vďaka ktorým vám dokážeme dodať celkové riešenie na mieru v top kvalite. Vďaka nim váš projekt kompletne zastrešíme a dodáme ako súčasť riešenia tiež uhladené, ale zároveň kreatívne texty, anglické a nemecké preklady, pútavé, profesionálne prevedené produktové fotografie či videá, ktoré vo vás a vašich klientoch prebudia silné emócie.

Poradíme vám tiež s výberom najlepších marketingových špecialistov a pomôžeme vám váš projekt nasmerovať do úspešnej budúcnosti. Na vašom projekte a jeho raste nám totiž záleží!

Spolu ako partneri

Napriek ucelenému portfóliu dodávaných produktov ste v každom spoločnom projekte naším silným partnerom aj vy. Spolu vytvárame ideu, nastavujeme hranice, transformujeme myšlienky a vytvárame tak novú realitu vašej firmy alebo produktu. Veríme, že vás spolupráca s nami bude baviť.

Navyše členstvom v skupine Lion Business Group vám vďaka nášmu partnerovi – spoločnosti MMprint dodáme kompletné tlačové a prezentačné produkty s dopravou až do sídla vašej firmy alebo na adresu vašich zákazníkov. Dokonca i pod vašou hlavičkou.

Na čo sa špecializujeme
  • Idea & naming
  • Branding & CI
  • UI/UX & Webdesign
  • Projektový management

Služby

Neponúkneme vám modré z neba. Vyberáme si, sme zameraní na detail a špecializujeme sa. 

Idea making

Vašu základnú myšlienku či nápad rozvinieme, vytvoríme z nej zadanie pre jednotlivé oblasti a odhadneme výšku nákladov. Zároveň vám poradíme koho osloviť s realizáciou.

Naming

Vytvoríme pre vás značku produktu alebo služby. Značka bude ľahko zapamätateľná, použiteľná miestne i v zahraničí, právne chrániteľná a zároveň bude mať dostupnú medzinárodnú doménu.

Branding

Navrhneme pre vás silnú, dobre identifikovateľnú a rozpoznateľnú značku so širokým uplatnením v online i offline svete. Spracujeme tiež kompletnú korporátnu identitu vrátane prípravy tlačových dát.

UI/UX, Webdesign

Navrhneme a vytvoríme pre vás užívateľsky vysoko použiteľné webové riešenie s výbornými marketingovými základmi. Celkový web pre vás zrealizujeme na platforme WordPress alebo v podobe individuálneho riešenia.

Project management

Projekt pre vás zastrešíme od A po Z. Vrátane dokumentácie, návrhu funkčného riešenia, realizácie a komunikácie s externými partnermi. Zostane vám tak čas rozvíjať to, čomu rozumiete najlepšie.

Content Design

Napíšeme pre vás jednoznačné, ale zároveň kreatívne texty, ktoré sa dobre čítajú a ešte lepšie predávajú. Vytvoríme príbeh celej vašej značky i každého vášho produktu samostatne.

Cenové balíčky a individuálne projekty

Pre upresnenie rozsahu poskytovaných služieb ako aj presnú cenovú kalkuláciu, nás neváhajte kontaktovať. Uvedené balíčky sú len ukážkové. Našu ponuku vždy prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám.

 • Naming

  od500
 • Tvorba názvu značky

  Idea making
  3 koncepty názvu

  Finalizácia značky

  Napíšte nám
TOP
 • Branding

  od1500
 • Tvorba korporátnej identity

  Návrh grafickej značky
  3 koncepty + použitie
  Návrh korporátnych materiálov
  Priprava finálnych dát

  Napíšte nám
 • Individual

  od4000
 • Komplexná služba

  Idea, Naming
  Branding & Corporate identity
  UI/UX, Webdesign

  Napíšte nám

Spolu na jednej vlne

Ste na rovnakej vlne a chcete s nami spolupracovať? Napíšte nám a čoskoro sa s vami spojíme.

Kontakty