O nwave

Stáť na vlne a surfovať nie je úplne pre každého. Potrebujete na to odvahu a dlhoročné skúsenosti. S nami to dokážete už teraz!

Prečo práve nWave

Sme kreatívny team profesionálov – špecialistov, ktorí milujú svoju prácu. Tá je pre nás zábavou i povolaním. Nerobíme všetko a ani pre všetkých. Hľadáme projekty, pri ktorých rozvinieme svoj talent a klientov, ktorí sú na rovnakej vlne ako my. Iba tak môžeme dosahovať dlhodobo perfektné výsledky a spokojnosť z dobre odvedenej práce.

Úzka spolupráca

Každý náš klient je naším váženým partnerom. A ako v každom dobrom vzťahu aj náš vzťah je vždy postavený na otvorenej a úprimnej komunikácii, úzkej spolupráci a 100% dôvere.

Iba spolupráca, ktorá je skutočne otvorená môže viesť k výsledkom, ktoré sú charakteristické spokojnosťou na oboch stranách.

Zameranie na detail

Pre realizácii vlastných projektov ako aj projektov pre našich klientov – partnerov berieme do úvahy vždy čo najširšie súvislosti. Zároveň sa však zameriavame na každý jeden detail tak, aby jednotlivé časti projektu fungovali ako perfektne nastavený ekosystém.

Náš svet stojí na detailoch a maličkostiach.

Špecializácia

Nemáme odpovede na všetky otázky a neponúkame neobmedzené portfólio služieb.

Sústreďujeme sa na to, v čom sme skutočne dobrí. Spolupracujeme však s ďalšími šikovnými ľuďmi z oboru a v prípade potreby vám ich vieme osobne odporučiť, prípadne celý projekt vrátane externej komunikácie zastrešiť.